Gå till huvudinnehållet

Kontaktinformation

Kouvolan Lakritsi Oy

Hietamäentie 6
45200 Kouvola

Salpausselänkatu 57 (öppnar 2022)
45100 Kouvola

Phone: +358 (0)5 321 3002
e-mail: myynti@kouvolanlakritsi.fi

Ta kontakt!

Kundetjänst och beställningar
Phone: +358 (0)5 321 3002
e-mail: myynti@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Controller
Virve Ekroth
Phone: +358 (0)50 562 8960
e-mail: virve@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Controller
Heidi Lehtinen
Phone: +358 (0)50 553 1133
e-mail: heidi@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Controller
Sanna Inkala
Phone: +358 (0)44 761 3999
e-mail: sanna@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Officer, försäljning & marknadsföring, sponsring, personal
Jari Hautala
Phone: +358 (0)400 754 765
e-mail: jari@kouvolanlakritsi.fi

Försäljningschef, skräddarsydda produkter och insamling
Roy Angelma
Phone: +358 (0)40 455 4260
e-mail: roy.angelma@kouvolanlakritsi.fi

Happiness Production Chief
Jarkko Vierula
Phone: +358 (0)46 810 6500
e-mail: jarkko@kouvolanlakritsi.fi

Fakturaadresser:

E-fakturor
Kouvolan Lakritsi Oy, 0911055-6
Verkkolaskuosoite: 003709110556
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Pappersfakturor
Kouvolan Lakritsi Oy
09110556
PL 100
80020 Kollektor Scan

PDF-fakturor
09110556@scan.netvisor.fi
(Adressen är endast för fakturor.)

Denna webbplats är skyddad av reCAPTCHA och Googles integritetspolicy . Användarvillkor gäller.