Siirry pääsisältöön

VARAINHANKINTA

Varainhankintaa koululuokille ja seuroille helposti ja makeasti.

Laskin latautuu

HINNAT VS. TUOTTO

  • Hinnat 500g rasiaan

  • 100-249 kpl

    5,50€/kpl
  • 250-499 kpl

    5,40€/kpl
  • 500-749 kpl

    5,20€/kpl
  • 750-999 kpl

    5,00€/kpl
  • 1000-1499 kpl

    4,80€/kpl
  • 1500 kpl ja yli

    4,50€/kpl

    Huom! Toimitus on aina ilmainen.

  • Tuotto 10 €:n rasiahinnalla

  • 100 rasian myynnistä

    450€
  • 200 rasian myynnistä

    900€
  • 300 rasian myynnistä

    1380€
  • 500 rasian myynnistä

    2400€
  • 750 rasian myynnistä

    3750€
  • 1000 rasian myynnistä

    5200€