Siirry pääsisältöön

Yhteystiedot

Täältä se lakuntuoksu tulee! Meillä ei ole tehtaanmyymälää, mutta jos lakuhammasta kolottaa, vieraile verkkokaupassamme!

Kouvolan Lakritsi Oy

Hietamäentie 6
45200 Kouvola

Salpausselänkatu 57 (avautuu 2022 aikana)
45100 Kouvola

Phone: +358 (0)5 321 3002
e-mail: myynti@kouvolanlakritsi.fi

Kun kaipaat lakua elämään tai kauppasi hittituotteeksi, ota yhteyttä!

Asiakaspalvelu ja tilaukset
Phone: +358 (0)5 321 3002
e-mail: myynti@kouvolanlakritsi.fi

Sponsorointi ja yhteistyöt
Täytä tämä lomake ja lähetä se osoitteeseen:
sponsorointi@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Controller
Virve Ekroth
Phone: +358 (0)50 562 8960
e-mail: virve@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Controller
Heidi Lehtinen
Phone: +358 (0)50 553 1133
e-mail: heidi@kouvolanlakritsi.fi

Chief Happiness Officer, myynti & markkinointi, henkilöstö
Jari Hautala
Phone: +358 (0)400 754 765
e-mail: jari@kouvolanlakritsi.fi

Myyntipäällikkö, asiakaskohtaisesti räätälöidyt tuotteet ja varainhankinta
Roy Angelma
Phone: +358 (0)40 455 4260
e-mail: roy.angelma@kouvolanlakritsi.fi

Happiness Production Chief
Jarkko Vierula
Phone: +358 (0)46 810 6500
e-mail: jarkko@kouvolanlakritsi.fi

Lakutehtailija
Timo Nisula
Phone: +358 (0)400 490 020
e-mail: lakutehtailija@kouvolanlakritsi.fi

Laskutusosoitteet:

Verkkolaskut
Kouvolan Lakritsi Oy, 0911055-6
Verkkolaskuosoite: 003709110556
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Paperiset laskut
Kouvolan Lakritsi Oy
09110556
PL 100
80020 Kollektor Scan

PDF laskut
09110556@scan.netvisor.fi

Huomioithan, että tähän osoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja. Laskut lähetetään palveluun liitteenä PDF-muodossa ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa kuin lasku.

Tämä sivu on suojattu reCATPCHA-tunnistuksella ja Googlen tietosuojakäytäntöjä ja käyttöehtoja sovelletaan.