Siirry pääsisältöön

VARAINHANKINTA

Varainhankintaa koululuokille ja seuroille helposti ja makeasti.

Laskin latautuu

HINNAT VS. TUOTTO

  • Hinnat 500 g rasiaan (sis. ALV 14 %)

  • 100-249 kpl

    5,95 €/kpl
  • 250-499 kpl

    5,85 €/kpl
  • 500-749 kpl

    5,65 €/kpl
  • 750-999 kpl

    5,45 €/kpl
  • 1000-1499 kpl

    5,35 €/kpl
  • 1500 kpl ja yli

    5,05 €/kpl

    Huom! Toimitus on aina ilmainen.

  • Tuotto 10 €:n rasiahinnalla

  • 100 rasian myynnistä

    405 €
  • 200 rasian myynnistä

    810 €
  • 300 rasian myynnistä

    1 245 €
  • 500 rasian myynnistä

    2 175 €
  • 750 rasian myynnistä

    3 412,50 €
  • 1000 rasian myynnistä

    4 650 €